Privatumo politika

1. svetainės turinio naudojimas

svetainė pasilieka teisę interpretuoti šios svetainės turinį ir šios svetainės turinį tik jūsų asmeniniam naudojimui. turinys, esantis autorių teisių ir kituose nuosavybės pranešimuose, turėtų būti gerbiamas, o kopija turi būti išsaugota. jei svetainės turinys be teisingo teiginio, nereiškia, kad svetainė neturi teisių, nereiškia, kad svetainė nepretenduoja į teises, ir jūs turėtumėte gerbti sąžiningumo principą ir teisėtus turinio teisėto naudojimo interesus. Jūs negalite jokiu būdu keisti, kopijuoti, viešai rodyti, skelbti ar platinti tokios medžiagos ar kitaip naudoti jos viešiesiems ar komerciniams tikslams. uždrausti bet kurią iš šios medžiagos naudoti bet kurioje kitoje svetainėje ar kitoje spausdinimo laikmenoje ar tinklo kompiuterių aplinkoje. svetainės turinį ir redaguoti teisinės apsaugos formą pagal autorių teisių įstatymą, bet koks neteisėtas naudojimas gali būti autorių teisių, prekės ženklo ir kitų teisinių teisių pagrindas. jei nesutiksite su šiomis sąlygomis arba pažeisite jas, jūsų leidimas naudotis svetaine bus automatiškai nutrauktas ir jūs turite nedelsdami sunaikinti bet kokią atsisiųstą ar išspausdintą medžiagą.

2. informacijos sklaidos svetainė

turinio prieinamumą šioje svetainėje be jokios garantijos. negarantuoja absoliutaus tikslumo ir išsamumo. Svetainės produktai, technologijos, programos, kaina ir paskirstymas gali būti keičiami be įspėjimo. svetainės turinys gali būti pasibaigęs, usa-panel.net. nėra įsipareigojimo juos atnaujinti. Powered išleidimo informacija gali būti jūsų vietinėje vis tiek negalite gauti produkto, proceso ar paslaugos, galite kreiptis į usa-panel.net verslo kontaktus ir platintoją.

3. vartotojų pareiškimai

be privatumo nuostatų, išskyrus tas, jūs siunčiate ar skelbiate bet kokią medžiagą svetainėje, arba kontaktinė informacija (toliau bendrai vadinama informacija) bus laikoma nekonfidencialia ir nepatentuota. jūsų naudojimasis šia svetaine nepažeis įstatymų, taisyklių ir viešosios moralės, nesiųs jokios neteisėtos, grasinančios, šmeižikiškos, šmeižiančios, nepadorios, pornografinės ar kitos neteisėtos medžiagos. jei žmonės turi informacijos turinio ir įtakos yra įspėjimų ar prieštaravimo šiai svetainei įrodymų, drąsiai ištrinkite pranešimą arba neribotą informacijos sustabdymą žiniatinklio naršyklėje, be išankstinio sutikimo, neįsipareigojimo skelbti pranešimą, situaciją yra rimta, ši svetainė gali būti pašalinta iš vartotojo.

4. vartotojai keičiasi turiniu

usa-panel.net gali stebėti ar peržiūrėti vartotoją, kad jis galėtų siųsti ar skelbti pranešimus arba bendrauti tik vienas su kitu informacija bet kurioje atsakomybės srityje, įskaitant pokalbių kambarius, usa-panel.net forumus ar kitus vartotojų forumus, bet tuo neapsiribojant, ir bet koks keitimasis content.usa-panel.net į bet kokio tokio mainų turinį neprisiima jokios atsakomybės, neatsižvelgiant į tai, ar tai sukelia šmeižtą, privatumą, nepadorumą ar kitas problemas. laikoma įžeidžiančiu, šmeižiančiu, nepadoriu ar kitaip nepriimtinu turinio teise į informaciją.

5. svetainė, iš kurios galima atsisiųsti programinę įrangą

jei atsisiunčiate programinę įrangą naudodami programinę įrangą, kad atitiktumėte programinės įrangos licencijos sutartį, kad atitiktumėte visas programinės įrangos licencijos sąlygas. kai perskaitėte ir sutinkate su programinės įrangos licencijos sutartimi prieš nuostatus, negalite atsisiųsti ar įdiegti programinės įrangos.

6. nuorodos į trečiųjų šalių svetaines

svetainės nuorodos į trečiųjų šalių svetaines tik jūsų patogumui. jei naudositės šiomis nuorodomis, išeisite iš site.usa-panel.net neperžiūrėjo jokių trečiųjų šalių svetainių, šios svetainės ir jų turinys nekontroliuoja, be atsakomybės. jei nuspręsite pasiekti bet kokias nuorodas į trečiųjų šalių svetaines, jų galimas pasekmes ir riziką prisiimate jūs patys.

7. atsakomybės apribojimas

usa-panel.net ir jos tiekėjai ar nurodyta trečioji šalis nėra atsakingi už jokią žalą (įskaitant, bet neapsiribojant, prarastą pelną, prarastus duomenis ar verslo sutrikimus, atsiradusius dėl žalos), nesvarbu, ar tokia žala yra dėl tinkamo naudojimo, ar negalima naudoti svetainę ir svetainės nuorodas į bet kurią svetainę ar bet kokią tokiose svetainėse esančią informaciją, ir neatsižvelgiant į tai, ar jie turi tą sutartį, deliktą ar bet kokį kitą teisinį pagrindą iš anksto ir dėl to tokia žala gali kilti patarimas. jei naudojatės šia svetaine dėl informacijos ar duomenų, reikalingų įrangos priežiūrai, remontui ar taisymui, jūs turėtumėte žinoti, kad jie patys turi padengti visas išlaidas, kylančias iš.usa-panel.net toliau nurodytomis situacijomis be atsakomybės: tinklo paslaugų teikėjo (usa-panel.net. ir jo įgalioto asmens) informacijos perdavimą, išskyrus inicijuotą; informacijos perdavimas, maršruto parinkimas, jungiamumas ir saugojimas užtikrinamas reikiamu automatiniu techniniu procesu, informacijos tinklo paslaugų teikėjo parinkimu; be kitų automatinio atsakymo reikalavimų, tinklo paslaugų teikėjas šių informacijos teikėjų ir gavėjų nepasirenka; tinklo paslaugų teikėjų sistemos ar tinklo tarpininko ar laikino informacijos saugojimo formos kopijos, įprastomis aplinkybėmis ne kitas asmuo, išskyrus numatomą gavėją, rezervuotą laiką gaudavo ne ilgiau nei numatytas gavėjas suteikti prieigą prie informacijos perdavimo, nukreipimo ar prisijungdamas. per protingą laiką; per sistemą ar tinklą informacijos turinio perdavimas nepažeistas.

8. bendrieji principai

usa-panel.net gali bet kada pakeisti šias sąlygas. turėtumėte apsilankyti šiame puslapyje, kad suprastumėte dabartines sąlygas, nes šios sąlygos yra glaudžiai susijusios su jumis. tam tikros šių sąlygų nuostatos kai kuriuose puslapiuose gali būti aiškiai nurodytos teisiniais pranešimais arba pakeistos sąlygos.

Top